Наші традиції та досягнення

В дитячому садочку № 270 завдання, щодо задоволення потреб у догляді, оздоровленні, вихованні та навчанні дітей здійснює педагогічний колектив у складі 23 чоловік.
     Діяльність колективу ДНЗ № 270 підпорядкована виконанню вимог, відображених у головних документах про освіту.
     У навчальному закладі проводиться чітка систематична робота з метою формування у дошкільників знань, умінь, навичок відповідно до завдань програми "Дитина".
     Навчально-виховний процес у дошкільному закладі передбачає чергування різних видів діяльності. Організована навчальна діяльність планується з урахуванням розумового і фізичного навантаження. Основним акцентом у виховній та навчальній роботі дошкільного закладу є максимальна гуманізація педагогічного процесу.   Велике значення вихователі приділяють індивідуальному та диференційованому підходу до вихованців, а також розвитку інтересів та творчих здібностей дітей, формуванню соціально-моральних якостей, креативного мислення, художньо-естетичного смаку. для роботи з обдарованими дітьми в дошкільному закладі працює гурток "Гопачок" (розвиток музичних рухів та творчих здібностей дітей) керівник Шеховцова А.І. - музичний керівник.

Колектив дошкільного навчальнорго закладу працює в тісному контакті з батьками. Вихователі спрямували свою роботу на підвищення психолого-педагогічної культури батьків, формування ії готовності надавати посильну допомогу в діяльності педагогів. За планом проводяться лекторії, Дні відкритих дверей, консультації для батьків, загальні та групові батьківськи збори. Також у дошкільному навчальному закладі проводиться робота щодо взаємодії зі школою. Щорічно складається та затверджується спільний план роботи, консультації для вихователів та вчетелів, батьків майбутніх першокласників, батьківськи збори в ЗОШ № 111. Вихователі старших груп проводять екскурсії дітей до школи.

Принципи особистісно орієнтованої системи навчання в нашому садочку

·      Визначаємо зону найближчого розвитку кожної дитини ·      Завжди порівнюємо дитину тільки з нею самою ·      Оцінюємо особистісну цінність зусиль кожного ·      Забезпечуємо природну динаміку розвитку кожної дитини ·      Розширюємо межі свободи кожної дитини ·      Сприяємо розширенню дитячої території ·      Емоційно забарвлюємо життя дитини ·      Спонукаємо дитину розмірковувати й аналізувати ·      Поважаємо індивідуальність, унікальність дитини ·      Забезпечуємо психологічний комфорт дитини ·      Заохочуємо дитину в досягненні успіху ·      Цінуємо процес розвитку кожного вихованця ·      Сповідуємо педагогіку нового часу