16 груд. 2013

ЗАПРОШЕННЯ!!!

Дорогі наші батьки та гості! Запрошуємо Вас на святкування Новорічних ранків у нашому дитячому садочку!
2 груд. 2013

Международный день инвалидов

3 декабря - Международный день инвалидов
25 лист. 2013

Наше головне завдання - безпека дитини та її здоров`я

з 18 по 22 листопада в дошкільному навчальному закладі було проведено "Тиждень безпеки дитини"
19 лист. 2013

Родинне свято "Сім`я - ключ до щастя!"

19 листопада в дошкільному закладі пройшло родинне свято "Сім`я - ключ до щастя!". На якому батьки та педагоги обмінялися думками щодо виховання та навчання дітей.
14 лист. 2013

Тато, мама,я - спортивна сім`я

14 листопада 2013 року в дошкільному закладі було проведено спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім`я" для дітей старших груп та їх батьків.
11 лист. 2013

Конкурс авторської ляльки "Лялькова фантазія"

11 листопада в дошкільному закладі було проведено конкурс авторської ляльки "Лялькова фантазія". в якому прийняли участь вихователі та батьки дошкільного закладу.
5 лист. 2013

Сімейне спортивне свято

14 листопада у закладі відбудеться сімейне спортивне свято!
1 лист. 2013

Свято осені

30 та 31 жовтня в нашому садочку пройшло свято осені.
29 жовт. 2013

Запрошення

Запрошуємо Вас дорогі друзі провести разом святкування «Золотої осені»
16 жовт. 2013

Колективний перегляд заняття

Одне із головних завдань у дошкільному закладі - навчання дітей рідній мові. На занятті з розділу "Мова рідна, слово рідне" діти вчилися складати розповіді про осінь, повторювали потішки, скоромовки. Удосконалювали володіння рідною мовою.