28 лип. 2014

Рідна природа розвиває мову дітей

Про чудові диво-квіти, нову казку складуть діти.
21 лип. 2014

Психогімнастика та здоров`я

Психогімнастичні вправи, етюди, ігри сприяють розвитку пізнавальної та емоційної сфери дітей.
15 лип. 2014

Мандруємо стежками літа

15 липня відбулася розвага для дітей на свіжому повітрі "Сандруємо стежками літа". Малята милувалися природою, літніми пейзажами, читали вірші, співали пісні про природу.
10 лип. 2014

Гуморина в дитячому садочку

Нині в нас весела днина – починаєм гуморину! Гумор – це веселий сміх, радість, світло для усіх
7 лип. 2014

Пісочна терапія

Пісок – загадковий матеріал. Вона має здатністю заворожувати людини – своєї піддатливістю, здатністю приймати будь-які форми: бути сухим, іускользающим чи вологим, щільним і пластичним. Гра в пісок захоплює і дорослих, та дітей - згадайте, як було буває приєднатися до гри в «калачики»і чи навіть дивитися, як висипається сухий пісок з вашої долоні.
3 лип. 2014

Використання здоров`язберігаючих технологій в практиці роботи ДНЗ влітку

Наше гасло: "Здорова дитина - здорова нація"
27 черв. 2014

Літо - найкраща пора для загартування

Всі ми бажаємо бути здоровими, Сильними вирости намагаємось - Прохолодною водою Ми щоранку умиваємось. Щоб себе загартувати, Щоб здоров’ячко зміцнити, Босоніж ходемо в кімнаті, Ніжки люблять це робити.
23 черв. 2014

Свято казки

У нашому садочку відбулося свято казки.
20 черв. 2014

Літнє оздоровлення дітей - в дії

У літній час значну увагу приділяється проведенню на свіжому повітрі ігри з піском, водою, повітрям.Вихователями організовується праця дітей на квітнику, городі, в саду по догляду за рослинами.
16 черв. 2014

Попередження дитячого травматизму

Для батьків дітей, які не відвідують дошкільний заклад, але закріплені за нашею територією обслуговування, була проведена бесіда по поредженню дитячого травматизму