22 квіт. 2014

З Великоднем!!!

Хай божа матір Вас охороняє, А Дух Святий здоров'я посилає. Господь дарує Ангела з небес! - Христос Воскрес! - Христос Воскрес! - Христос Воскрес! Щастя, миру, злагоди!
18 квіт. 2014

Методичне об`єднання музичних керівників

В нашому дитячому садочку сьогодні відбулося методичне об`єднання для музичних керівників.
15 квіт. 2014

Наші спортивні діточки

Щоб в спорті першим бути, треба спорт любити. Щоб спортсменом міг кожен стати, Треба день зарядкою починати.
12 квіт. 2014

Всесвітній день авіації та космонавтики

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАІ) 12 квітня відзначається як «Всесвітній день авіації та космонавтики».
7 квіт. 2014

Всесвітній день здоров’я

1 квіт. 2014

Любі друзі! Ви не забули, що 1 квітня День сміху?

Приходить син зі школи. Батьки питають: - Як справи? - Та погано. - Чому? - Бо я сказав, що Агата Крісті – це музичний гурт, Бетховен – собака, а Наполеон – торт…
31 бер. 2014

Фізичний розвиток у дітей раннього віку

Впроваджуємо в роботу методику М.Єфименка
27 бер. 2014

Гімнастика у малюків

Ми ще маленькі, але ми ростемо, вчимось і стараємось.
25 бер. 2014

Конкурс "Ми з мамою найкраші"

Сьогодні в нашому насодку відбувся конкурс "Ми з мамою найкраші"
20 бер. 2014

Атестація педагогічних працівників

В дошкільному навчальному закладі 20 березня успішно пройшла атестація педагогічних працівників.