2 жовт. 2014

Міжнародний день соціального педагога

У Міжнародний день соціального педагога ми вітаємо висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці! Зі Святом всіх соціальних педагогів!
1 жовт. 2014

День ветерана

Шановні ветерани! Доблесні захисники української землі! Вітаю Вас з Вашим радісним і водночас сумним професійним святом – Днем ветеранів. Від усього серця бажаю Вам миру, добра і щастя! Із святом Вас, ветерани!
26 вер. 2014

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!!

Прийміть побажання від нас! Вихователі, любі наші, Найласкавіші і найкращі! Вас вітаємо, вам ми вдячні, Бо ж нелегкі свої задачі Ви виконуєте відмінно, Добросовісно і сумлінно! Таке покликання Вам долею дано - з Любов’ю дітям серце віддавати. Цей шлях життєвий обрано давно Професія чудова – вихователь!
12 вер. 2014

Увага! діти на дорозі!

До 20 вересня в дошкільному навчальному закладі проводиться місячник "Увага" Діти на дорозі!". Мета цього заходу – забезпечення безпеки маленьких пішоходів та вивчення правил дорожнього руху.
8 вер. 2014

Міжнародний день грамотності

Міжнародним днем грамотності прийнято вважати 8 вересня. Це свято офіційно відзначається Організацією Об'єднаних Націй.
2 вер. 2014

Навчальний 2014/2015 рік почався.

У дошкільному навчальному закладі розпочався новий 2014/2015 навчальний рік.
28 серп. 2014

День знань

Щиро вітаємо з Днем знань
22 серп. 2014

24 серпня - День Незалежності України!

Дошкільний навчальний заклад № 270 вітає всіх з Днем Незалежності України!
18 серп. 2014

Вітаємо з Великими Християнськими Святами!

В Україні святкують Спаса в серпні. 14 серпня - Спас або Маковея. 19 серпня - яблучний. 29 серпня - горіховий.
5 серп. 2014

Використання в літку води і піску в роботі з дошкільниками.

Ігри з піском і водою належать до психіко-регувальних методик.