7 лют. 2014

Батьківські збори

07.02.2014 в дитячому садочку відбулися батьківські збори за участю вчителів початкових класів та директора ЗОШ №111, які запропонували батькам дітей старших груп навчатися в їхній школі.
7 лют. 2014

Спортивне свято взимку

Сьогодні в нашому садочку відбулося спортивне свято з дітьми нашого садочку
6 лют. 2014

Об`ява

Тиждень Театралізованого мистецтва
19 січ. 2014

Хрещення Ісуса Христа. Свято Йордана (Водохреща)

14 січ. 2014

Старий Новий рік

Здоров’я і сили У новому році, Щоб вас не кололо Ні в серці, ні в боці.
13 січ. 2014

Зі святом!!!

Щедрик, щедрик, щедрівочка, Прилетіла ластівочка. Стала собі щебетати, Господаря викликати: «Вийди, вийди, господарю, Подивися на кошару, Там овечки покотились, А ягнички народились. В тебе товар весь хороший, Будеш мати мірку грошей. Хоч не гроші, то полова, В тебе жінка чорноброва».
6 січ. 2014

З Різдвом!!!

Різдвяної ночі хай Ангел Господній Засіє щастям у вашій господі Вашу світлицю сяйвом осяє, З неба дарунки щиро складає: Віру у серця, вічність у душу, Мудрість у скроні, статку в долоні! Смачної куті, щастя в житті! Дзвінкої коляди і ніякої біди! Христос Рождається!
31 груд. 2013

Останній день року

27 груд. 2013

Новорічні свята

23, 26 та 27 грудня у нашому дитячому садочку відбулися Новорічні свята.
19 груд. 2013

День Святого Миколая!

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну нічку На землю Миколай!!! Він в шапці-невидимці, У теплім кожушку Приніс усім гостинці У чарівнім мішку!!!